Goji uogų kremas

Goji Cream Vilniuje Lietuva

Kremas Goji Cream
39€78€
4.728

Užsisakyti Goji Cream

Nuolaida -50%

Originalų „Goji Cream“ galite įsigyti tik per oficialią produkto svetainę. Saugokitės padirbtų produktų trečiųjų šalių svetainėse!

Tikrasis Goji kremas - kaip užsisakyti už geriausią kainą Vilniuje

Jei jums reikia užsisakyti už geriausią kainą, oficialioje svetainėje internetinėje užsakymo formoje nurodykite savo telefono numerį ir vardą. Palaukite atsiliepimų, kurie jums patars ir susitars dėl greito pristatymo. Ir per valandą įmonės vadovas jums paskambins, nurodys pristatymo detales, kremo gavimo laiką.

Puiki premija! Nuolaida -50% nuo pradinės produkto kainos 39€. Galioja visoje šalyje - Lietuvoje.

Nėra išankstinio apmokėjimo. Mokėjimas atliekamas grynaisiais pristatant siuntinį.

Kaip pirkti Vilniuje Goji Cream

Goji kremas yra novatoriškas kremas nuo raukšlių, kurio pagrindas yra goji uogų ekstraktas. Skirtas 22 metų ir vyresnėms mergaitėms ir moterims (be apribojimų). Universalus - veido, akių sričiai ir dekoltė. Vienos pakuotės tūris yra 50 ml.

Kaina 39€ - užpildykite formą, jei turėtumėte nusipirkti kremą „Vilnius“ akcijoje

Reklama yra ribota. Paskubėkite pirkti su 50% nuolaida. Galioja Lietuvoje užsakymams per oficialią svetainę. Labai lengva užsisakyti kremą naudojant specialią formą svetainėje:

  1. Svetainėje paliekate užklausą, tuščiuose laukuose nurodydami savo vardą ir telefono numerį
  2. per 15 minučių vadybininkas jums paskambins, kad patvirtintų užsakymą ir paaiškintų pristatymo informaciją
  3. 2-7 dienas nuo siuntinio gavimo mokate už jį Vilniuje

Atkreipkite dėmesį, kad tiksli siuntinio siuntimo kaina paštininku jūsų adresu gali skirtis kituose miestuose, už užsakymą galite atsiskaityti gavę paštu arba iš kurjerio. Patvirtindami užsakymą, nurodykite visą kvito adresą (pašto kodas, Lietuva, Vilnius, gatvė, namo numeris).

Goji kremas akimirksniu drėkina ir suvienodina tonusą. Galima naudoti kaip makiažo pagrindą. Reguliarus naudojimas veikia senėjimą. Mažina patinimus ir nuovargį paakiuose, lygina raukšles ir apsaugo nuo jų atsiradimo.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Goji Cream

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Goji Cream

Goji Cream KauneGoji Cream Palangoje
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Goji Cream Vilniuje

  • Ugnė
    Puikus kremas. Jis puikiai susidoroja su savo užduotimi. Jau daugiau nei mėnesį reguliariai naudoju goji kremą ryte ir vakare. Esu labai patenkinta programa! Dingo paburkimas po akimis, gilios mimikos raukšlės. Darbe ir namuose visi pastebėjo, kaip aš transformavausi ir tapau patrauklesnė! Neseniai dariau pakartotinį kremo užsakymą, laukiu pristatymo.
    Goji Cream