Goji uogų kremas

Goji Cream Palangoje Lietuva

Kremas Goji Cream
39€78€
4.728

Užsisakyti Goji Cream

Nuolaida -50%

Originalų „Goji Cream“ galite nusipirkti tik oficialioje produkto svetainėje. Saugokitės padirbtų produktų trečiųjų šalių svetainėse!

Tikrasis „Goji“ kremas - kaip nusipirkti su dabartine „Palangoje“ akcija

Norėdami užsisakyti pagal dabartinę akciją, oficialioje svetainėje internetinėje užsakymo formoje turite įvesti savo vardą ir telefono numerį. Palaukite atsiliepimų, kad atsakytumėte į visus klausimus ir susitartumėte dėl pristatymo nurodytu adresu. Per vieną valandą vadybininkas paskambins nurodytu numeriu, nurodys pristatymo detales, kremo gavimo laiką.

Puiki premija! Nuolaida -50% nuo pradinės produkto kainos 39€. Galioja visoje šalyje - Lietuvoje.

Nėra išankstinio apmokėjimo. Siuntinį galite atsiimti pašte, arba kurjeris pristatys jį į namus. Apmokėjimas gavus ranka.

Kaip pirkti Palangoje Goji Cream

Goji kremas yra novatoriškas kremas nuo raukšlių, kurio pagrindas yra goji uogų ekstraktas. Skirtas 22 metų ir vyresnėms mergaitėms ir moterims (be apribojimų). Universalus - veido, akių sričiai ir dekoltė. Vienos pakuotės tūris yra 50 ml.

Kaina 39€ - užpildykite formą, jei norite užsisakyti kremą „Palangoje“ akcijai

Tik dabar galite užsisakyti su 50% nuolaida. Galioja Lietuvoje užsakymams per oficialią svetainę. Labai lengva užsisakyti kremą naudojant specialią formą svetainėje:

  1. užsakymo formoje įveskite savo vardą ir telefono numerį, tuščiuose laukuose nurodydami savo vardą ir telefono numerį
  2. vadybininkas paskambins, kad patvirtintų užsakymą ir paaiškintų pristatymo informaciją
  3. per 2–7 dienas sumokėkite už užsakymą, gavę paštu arba per kurjerį „Palangoje“

Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo kaina priklauso nuo miesto, sumokėti už užsakymą galite jį gavę paštu arba iš kurjerio. Patvirtindami savo užsakymą, nurodykite visą gavimo adresą (pašto kodas, Lietuva, Palanga, gatvė, namo numeris).

Goji kremas akimirksniu drėkina ir suvienodina tonusą. Galima naudoti kaip makiažo pagrindą. Reguliarus naudojimas veikia senėjimą. Mažina patinimus ir nuovargį paakiuose, lygina raukšles ir apsaugo nuo jų atsiradimo.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Goji Cream

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Goji Cream

Goji Cream VilniujeGoji Cream Kaune
Miestai Lietuvoje