Atsiliepimai apie Goji Cream

 • Ugnė
  Puikus kremas. Jis puikiai susidoroja su savo užduotimi. Jau daugiau nei mėnesį reguliariai naudoju goji kremą ryte ir vakare. Esu labai patenkinta programa! Dingo paburkimas po akimis, gilios mimikos raukšlės. Darbe ir namuose visi pastebėjo, kaip aš transformavausi ir tapau patrauklesnė! Neseniai dariau pakartotinį kremo užsakymą, laukiu pristatymo.
  Goji Cream
 • Kamilė
  Gaila išleistų pinigų. Kremas lengvai tepamas ir greitai įsigeria. Po pirmojo tepimo oda tarsi atgijo. Aš naudoju daugiau nei šešis mėnesius. Neseniai nufotografavau, palyginau prieš ir po goji kremo naudojimo. Ankstesnių išraiškingų raukšlių šalia akių ir skruostų nėra. Kaklas ir dekoltė yra labiau tonizuoti ir atrodo jaunesni.
  Goji Cream
 • Lėja
  Pasirinkote „Goji Cream“ kaip natūralų makiažo pagrindą ir apsaugokite nuo gilių raukšlių. Nesuklydau pasirinkdamas. Drėkina, maitina, lygina veido spalvą, pašalina trūkumus. Kremą naudoju kiekvieną dieną. Po kelių mėnesių pastebėjau, kad mimikos raukšlės ant kaktos praktiškai išnyko. Esu patenkinta rezultatu.
  Goji Cream
 • Kamilė
  Padariau išvadą, kad „Goji Cream“ yra puikus kremas nuo raukšlių už prieinamą kainą. Sugeria greitai ir gerai. Oda netampa riebi, bet tuo pačiu ir nėra sausa. Kremas drėkina, stangrina, pašalina ir apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Užtepus nėra sandarumo jausmo. Malonus aromatas. Rekomenduok!
  Goji Cream
 • Emilija
  Atkreipiau dėmesį į kremą „Goji“ pagal kosmetologės rekomendaciją. Naudojimas nenuvylė. Priešingai, jis pranoko visus lūkesčius. Anksčiau turėjote naudoti kelis įrankius vienu metu. „Goji Cream“ apjungia viską, ko man reikia - paakių kontūro priežiūrą, makiažo pagrindą, rytinį drėkintuvą ir atkuriamąjį vakarinį veido kremą.
  Goji Cream
Vartotojo reitingas Goji Cream
4.7
28