Frakcinis veido odos atnaujinimas lazeriu

dalinio veido odos atnaujinimo lazeriu privalumai ir trūkumai

Senėjimo procesas yra natūralus biologinis bet kurio žmogaus organizmo dėsnis. Neišvengiamai įvairiose kūno vietose atsiranda odos išblukimo raukšlių, sumažėjusio tonuso ir senėjimo dėmių pavidalu. Veidas dėl nuolatinės ultravioletinių spindulių įtakos, veido ir kramtomųjų raumenų darbo yra ypač linkęs nykti. Dėl akivaizdžių priežasčių bet kokio amžiaus moterys nori išlaikyti veidą žvalų ir jaunatvišką. Esant tokiai situacijai, gelbsti ne tik kremai ir kaukės, bet ir odos atjauninimas naudojant dalinį poveikį.

Metodo esmė ir pranašumai

Technologija yra aukšto dažnio energijos poveikis odai. Tam tikro bangos ilgio spinduliai sukelia šilumines reakcijas, tiksliau tariant, iš anksto garuoja ląsteles iš anksto nustatytame gylyje. Kai kurių ląstelių išnykimas provokuoja kolageno ir elastino skaidulų sintezę. Su amžiumi žymiai sumažėja kolageno ir elastino sintezė odos storyje. Būtent šios skaidulos suteikia odai elastingumo ir jaunatviškumo, iš tikrųjų yra epidermio ir dermos statybinės medžiagos. Taigi veikiant lazeriui veidas atjaunėja.

Lazerio atjauninimas yra moderni technika, pasitvirtinusi kosmetologijos paslaugų rinkoje. Pažvelkime į keletą privalumų:

  • Frakcinis gydymas yra visiškai neskausminga procedūra. Net minimalus diskomfortas, anot apžvalgų, nėra.
  • Ši technologija reiškia minimalų odos pažeidimą, dėl kurio pėdsakai po terapijos išnyksta per 4–5 dienas.
  • Ši technologija leidžia vienu metu dirbti didelėje srityje. Šis metodas maksimaliai suaktyvina regeneracinius procesus, kurie aktyviai išlygina raukšles.

Šalutinis poveikis ir nepageidaujamos reakcijos po aprašytos intervencijos yra labai reti. Būdingiausios yra hiperemija ir lupimasis gydymo srityje, vidutinio sunkumo savaime malšinamas niežėjimas. Kartais yra herpeso infekcijos aktyvacija. Dažnai paūmėjus herpesui, prieš atliekant frakcinį atjauninimą, būtina konsultuotis su dermatologu ir infekcinių ligų specialistu.

Kokia yra gydymo eiga

Viena terapijos sesija trunka nuo 25 iki 40 minučių. Atkuriamoji terapija gali būti taikoma veidui, kaklui ir dekoltė. Biure pacientas guli ir gali atsipalaiduoti.

Norint pasiekti maksimalų efektą, reikia atlikti 3-4 procedūras. Optimalus intervalas tarp seansų yra nuo 2 iki 4 savaičių. Per šį laiką epidermis ir dermė visiškai atstato savo regeneracinį potencialą. Standartinį kursą sudaro 4 procedūros. Ryškiausias vizualinis efektas pastebimas praėjus 3 mėnesiams po kurso pabaigos. Jei reikia, sesijas galima pakartoti po 1 metų.

Pabaigoje yra didelė niežėjimo ar lengvų deginimo pojūčių tikimybė, kuri savaime sustos po 1–2 valandų. Hiperemija ir neišreikštas patinimas išlieka 2-3 dienas. Ankstyvo atsigavimo laikotarpiu dermatologai rekomenduoja naudoti gydančius dekstpantenolio tepalus ir purškalus.

Higienos priežiūra leidžiama intervencijos dieną, per savaitę turėtų būti ribojamas tik apsilankymas vonioje ar baseine. Nepamirškite nuo saulės apsaugos priemonių - po apdorojimo įtaisai ypač jautrūs ultravioletiniams spinduliams.

Dalinis poveikis yra veiksmingas metodas, kurio poveikį senėjimo požymiams įrodė moksliniai tyrimai. Saugumas, neskausmingumas ir intervencijos patogumas padaro jį vienu populiariausių kosmetologijos praktikoje.