Veiksmingi atjauninimo metodai

Su amžiumi ateina ne tik patirtis, bet ir pirmosios odos senėjimo apraiškos. Praranda elastingumą, atsiranda veido raukšlių, prastėja spalva. Tokioje situacijoje norisi, kad laikas sustotų, o tam gali padėti naujausi odos atjauninimo metodai.

Veido odos pašalinimo nuo su amžiumi susijusių pokyčių procesas

Kokius veido odos atjauninimo būdus gali pasiūlyti grožio salonai?

Grožio industrija nestovi vietoje, nuolat savo klientams siūlydama įvairių naujų produktų. Jaunatviškai odai išsaugoti naudojami modernūs išoriniam ir vidiniam naudojimui skirti prietaisai ir produktai, sukurti naudojant nuolat tobulinamas formules.

Tarp šiuolaikinių atjauninimo metodų galima išskirti šias procedūras:

 • Lazerinis odos atnaujinimas;
 • mezoterapija;
 • ozono patekimas į odą;
 • elos-atjauninimas;
 • Thermage;
 • fotoatjauninimas;
 • kolageno injekcija;
 • chirurginis odos stangrinimas;
 • Auksinių siūlų implantavimas;
 • hirudoterapija (gydymas dėlėmis);
 • masažas.

Kiekvienas metodas yra skirtas konkrečios problemos sprendimui. Vieniems tereikia pagerinti veido spalvą, padidinti odos turgorą ar atsikratyti veido raukšlių, o kitiems prireikia rimtesnių chirurginių intervencijų, kad stangrėtų veido ir kaklo oda.

Masažas – vienas iš veido ir kūno odos atjauninimo būdų

Kūno atjauninimo metodai

Klaidinga manyti, kad atjauninti reikia tik veidą, nes jo būklė tiesiogiai priklauso nuo to, kas vyksta organizme. Todėl svarbu problemas spręsti iš vidaus, o ne tik iš išorės. Veide iškart atsispindi rūkymas, alkoholis, slogumas, sukeliantis antsvorį, alinančios dietos, miego trūkumas ir apskritai netinkamas gyvenimo būdas. Atsiranda mėlynių, patinimų ir raukšlių. Svorio padidėjimas ir vėlesnis svorio kritimas (arba atvirkščiai) lemia tai, kad oda nuolat keičiasi – tempiasi ir suglemba. Esant tokiai situacijai, net patys efektyviausi veido ir kūno atjauninimo būdai bus nenaudingi. Rūpinkitės savimi – tai daug lengviau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Atsisakykite žalingų įpročių, užsiimkite sportu (bent jau namų gimnastika, kuriai per dieną reikia skirti tik 15-20 minučių), nepamirškite naudoti specialiai jūsų odos tipui tinkančios rūpestingos kosmetikos. Pokyčiai neprivers jūsų laukti – veidrodyje išvysite jauniau atrodantį sveiko švytėjimo veidą.

Kūno atjauninimas atliekant namų pratimus

Atjauninimas netradiciniais metodais

Grožio salonai siūlo platų paslaugų spektrą, tačiau kai kurias iš jų galima pakeisti namų procedūromis, juk ar galėjo Kleopatra ir Nefertitė užkariauti savo grožiu, kai apie aparatinę kosmetologiją neįsivaizdavo, o gamtos dovanas naudojo jaunatviškai odai palaikyti?

Visų pirma, reikia atidžiau pažvelgti į natūralius ingredientus, kurie puikiai tinka naminių kaukių, pilingų ir šveitiklių gamybai. Tai gali būti vaisiai, uogos ir daržovės, įvairios žolelės, kurias galima naudoti kompresams. Medus – tai naudingų vitaminų ir mikroelementų sandėliukas, padedantis sutraukti poras ir palaikyti odos elastingumą. Natūralūs ingredientai tinka ne tik išoriniam, bet ir vidiniam naudojimui sulčių, vaisių gėrimų ir įvairių tinktūrų pavidalu.

Turime nepamiršti apie organizmo valymą iš vidaus. Tai padės pašalinti toksinus ir atliekas, kurios dažnai yra nuolatinių tamsių ratilų po akimis ir papilkėjusios veido kaltininkės.

Atjauninanti odos kaukė natūralių ingredientų pagrindu

Naujausi veido atjauninimo būdai

Jei lengvoji artilerija natūralių ingredientų pavidalu nepadeda, lieka tik viena išeitis – atgaivinimas grožio salone. Patyręs gydytojas atliks tyrimą, paskirs reikiamus tyrimus, pagal kuriuos parinks optimalią procedūrą. Vieni pirmenybę teiks cheminiam šveitimui, kiti – „jaunystės injekcijoms". Tačiau būtina atsiminti, kad bet koks įsikišimas į natūralius procesus turi būti apgalvotas, o sprendimas turi būti subalansuotas. Kiekviena procedūra turi savo pasekmes, todėl reikia itin atidžiai rinktis gydytoją ir grožio saloną, kad procedūros rezultatas būtų tik grožio ir jaunystės sugrįžimas, o ne liūdnos pasekmės.

Rūpinkitės savo oda nuo pat mažens ir tada ji apdovanos jus savo gaivumu ir grožiu, niekada neatskleisdama tikrojo savininko amžiaus.