Naudojimo instrukcijos Goji Cream

Goji kremas - bendra informacija ir charakteristikos

Įrankio tipas:

veido kremas

Apimtis:

50 ml / 1 pakuotė

Programa:

skirtas naudoti lauke

Tikslas:

nuo raukšlių

Pagrindinė komanda:

goji uogų ekstraktas,

vynuogių sėkla ir simondsijų aliejus

Goji kremas yra kremas nuo raukšlių, pagrįstas natūraliais augalinės kilmės ingredientais. Skirtas 22 metų ir vyresnėms mergaitėms ir moterims (be apribojimų). Veido, akių sričiai, kaklui ir dekoltė. Skatina odos ląstelių atsinaujinimą, užpildo energiją ir pašalina nuovargio požymius, efektyviai kovoja su raukšlėmis ir blokuoja jų išvaizdą, atstato elastingumą. Kompozicijoje nėra sulfatų. Aukštą kremo kokybę patvirtina tarptautinis atitikties sertifikatas, o jo veiksmingumą patvirtina teigiami klinikinių tyrimų rezultatai ir daugybė vartotojų atsiliepimų.

Kremas nuo raukšlių - naudojimo indikacijos:

 • gilaus amžiaus raukšlės ir odos stangrumo praradimas
 • amžiaus dėmės, nelygus odos atspalvis, išsiplėtusios poros
 • mimikos raukšlės prie akių, ant skruostų, kaktos ir ant nosies tilto
 • bėrimas ant veido, inkštirų, spuogai, uždegimas
 • jaučiasi įtemptas, sausas, dehidruotas
 • kabantys akių vokai, pavargusių akių sindromas
 • laisva kaklo, smakro, dekoltė oda
 • padidėjęs riebalinių liaukų darbas - riebi oda.

Be išvardytų priežasčių, šis kremas yra puikus itin lengvo makiažo pagrindas. Naujoviškos formulės dėka jis tinka visų tipų odai. Sausas, riebus, įprastas ar mišrus - „Goji Cream“ yra vienodai naudingas kiekvienai bet kokio amžiaus mergaitei ir moteriai.

Svarbu žinoti! Tik teisingas kremo tepimas turi teigiamą rezultatą. Kiekvienoje kremo pakuotėje yra instrukcijos, kaip naudoti, informacija apie kontraindikacijas. Gamintojas rekomenduoja su juo susipažinti prieš pirmą naudojimą.

„Goji Cream“ naudojimo instrukcijos - rekomendacijos, kontraindikacijos

Kremo nuo raukšlių tepimas - tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta procedūra, nereikalaujanti jokių įgūdžių. Tačiau jei norite gauti reikšmingą rezultatą per trumpiausią įmanomą laiką, geriau įsisavinti kelis pagrindinius kremo tepimo ant veido įgūdžius ir taisykles:

instrukcijos, kaip tinkamai užtepti kremą nuo raukšlių „Goji Cream“ su goji uogomis
 • Išvalykite odą nuo kosmetikos ir kitų nešvarumų. Nešluostykite veido sausai - per šiek tiek drėgną veidą kremas absorbuojamas ir aktyvuojamas daug greičiau
 • Išspauskite kremo žirnelį ant smiliaus ir vidurinių pirštų, palaukite keletą sekundžių, kol kremas šiek tiek sušils kūno temperatūroje.
 • Tada švelniai bakstelėdami dviem pirštais, eikite per visą veido odą. Pradėti reikia nuo kaktos, tada odos aplink akis, nosį ir skruostus. Toliau smakras, kaklas ir dekoltė. Taigi, jūs būsite panašus į kremo įstūmimą į odą jo netempdamas.
 • Užtepę kremą, prieš miegą turėtumėte palaukti 15 minučių ryte, 1, 5 valandos. Kremo likučius nuvalykite sausa šluoste.

Atkreipkite dėmesį į paveikslėlį. Rodyklės rodo teisingą kremo tepimo kryptį nuo raukšlių ir kitų su amžiumi susijusių pokyčių.

Goji Cream nėra kontraindikacijų. Išimtis yra retas individualus vieno iš kremo komponentų netoleravimas.

Būkite atsargūs! Saugokitės klastotės. Originalų kremą Lietuvoje galite įsigyti tik oficialioje svetainėje.